Navštivte naši prodejnu a servis v Mělníku.

Košík(0)

Zavřít

V košíku nemáte žádné zboží.

Novinky

Elektrokola PIVOT - Novinka v naší nabídce!

08.01.24 | 2715x přečteno


Elektrokola americké značky PIVOT jsme pro Vás právě naskladnili. Elektrokola PIVOT Shuttle AM a Pivot Shuttle SL jsou prémiová elektrokola značky PIVOT, pojďme si v našem článku tato elektrokola PIVOT popsat detailněji.

SdíletElektrokola PIVOT - Novinka v naší nabídce!

Elektrokola PIVOT jsou prémiová elektrokola americké značky PIVOT a my jsme pyšní, že Vám můžeme elektrokola PIVOT nabízet v naší nabídce elektrokol. V tomto blogovém článku si představíme modely elektrokol Pivot Shuttle AM a Pivot Shuttle SL. Co tato prémiová elektrokola Pivot nabízí? Elektrokola PIVOT nabízí nejen výjimečné elektrokolo, speciální rámy a komponenty, ale hlavně nezapomenutelný zážitek z jízdy! Přijďte si elektrokola PIVOT vyzkoušet na vlastní kůži.

Představení výrobce elektrokol PIVOT

Výrobce elektrol PIVOT je americká značka založena Chrisem Cocalisem. Chris jako jezdec na BMX kolech neustále lámal středy a nebyl spokojený s kvalitou komponentů a na základě toho začal vyvíjet svůj design pod logem " Snake Cycles". V roce 1989 Cocalis založil společnost Titus Cycles a o rok později svou první společnost na výrobu jízdních kol. V roce 1990 vyrobili své první celoodpružené kolo. Od roku 2007 založil oficiální společnost PIVOT Cycles, která hrdě vyrábí kola i elektrokola dodnes. V logu můžete vidět mytologického ohnivého ptáka, která vypráví příběh o procesu firmy PIVOT - "Z popela povstala nová, mocnější vize!

Jsme nesmírně pyšní, že v naší nabídce můžeme přivítat tuto prémiovou značku amerických elektrokol. Tato elektrokola nabízíme ve dvou provedeních a to kategorii AM a SL, níže se na elektrokola podíváme a popíšeme hlavní rozdíly a použití.

Co se v tomto článku dozvíte?

Pivot Shuttle SL

Pivot Shuttle AM

PIVOT Shuttle SL

Modely Pivot Shuttle SL jsou rozděleny do 3 barevných variací

4 druhů mechanické výbavy

RIDE⭐

Vidlice

Fox Performance E-MTB 36 29", 150mm

Tlumič

Fox Performance Float X

Řazení

Shimano XT M8100 SGS 12-Speed

Přehazovačka

Shimano SLX M7100 ISPEC EV 12-Speed

Motor

Fazua Ride 60

Baterie

430Wh

235.900 Kč

PRO X01 ⭐⭐

Vidlice

Fox Factory E-MTB 36 29",   150mm

Tlumič

Fox Factory Float X

Řazení

Sram X01 Eagle 12-Speed               

Přehazovačka

Sram X01 Eagle 12-Speed                    

 Motor

Fazua Ride 60

Baterie

430Wh

285.900 Kč

TEAM ⭐⭐⭐

Vidlice

Fox Factory E-MTB 36 29"  150mm

Tlumič

Fox Factory Float X

Řazení

Shimano XTR SGS 12-Speed         

Přehazovačka

Shimano XTR M9100 ISPEC EV 12-Speed

Motor

Fazua Ride 60

Baterie

430Wh

309.900 Kč

WORLD CUP ⭐⭐⭐⭐

Vidlice

Fox Factory E-MTB 34 29"  140mm

Tlumič

Fox Factory Float DPS

Řazení

Shimano XTR M9100 ISPEC EV 12-Speed

Přehazovačka

Shimano XTR SGS 12-Speed         

Motor

Fazua Ride 60

Baterie

430Wh

319.900 Kč

PIVOT Shuttle AM

Modely Pivot Shuttle AM jsou rozděleny do 2 barevných variací

3 druhů mechanické výbavy

RIDE ⭐

Tlumič

Fox Performance Float X

Řazení

Shimano SLX M7100 ISPEC EV 12-Speed

Přehazovačka

Shimano XT M8100 SGS 12-Speed

Brzdy

Shimano SLX M7120 4-piston

Motor 

Bosch CX Smart System 85Nm

Baterie 

Bosch 625Wh

235.900 Kč

PRO X01 ⭐⭐

Tlumič

Fox Factory Float X

Řazení

Sram AXS Pod Controller

Přehazovačka

Sram X0 Eagle Transmission 12-Speed

Brzdy

Shimano XT M8120 4-piston

Motor 

Bosch CX Smart System 85Nm

Baterie 

Bosch 625Wh

285.900 Kč

TEAM ⭐⭐⭐

Tlumič

Fox Performance Float X

Řazení

Sram AXS Pod Controller

Přehazovačka

Sram XX Eagle Transmission 12-Speed

Brzdy

Shimano XTR M9120 4-piston

Motor 

Bosch CX RACE 85Nm

Baterie 

Bosch 750Wh

309.900 Kč

FAZUA - Lehčí a výkonnější !
 

POHONNÁ JEDNOTKA FAZUA RIDE 60 je srdcem systému, přídržným motorem, převodovkou a senzory. Je lehký a tichý, výkonný a kompaktní – a zaručuje přirozený, hladký chod pedálu FAZUA. Tenká jednotka umožňuje elegantní integraci do rámu.

Rozšířený dojezd
 

Nově u motoru Fazua je možné dokoupit další baterii, která má kapacitu 210Wh a můžete si tak rozšířit dojezd o polovinu. Druhá baterie se přichytí na držák pro košík a kabelem spojíte s nabíjecím konektorem, který je na rámu.

Lehčí než si myslíte!
 

Váha elektrokola modelu Shuttle SL je velmi důležitá a při jízdě hraje důležitou roli a to v ovladatelnosti a trakci jízdy. Samotný jezdec nemá problém si s kolem na trailu pohrát jak potřebuje. Elektrokola startují s váhou od 16,5kg a to včetně baterie!

DW link..., DW co?
 

DW link je nové konstrukční schéma, které využívá zadní zavěšení s tímto označením a tlumič usazený kolmo podél sedlové trubky. Zadní stavba je v podstatě jeden kus, krátká ramena, vahadla a masivní ložiska. Disponuje skvělou kombinací vysoké stability při šlapání a zároveň extrémní citlivosti na sebemenších nerovnostech. Systém odolává záběru do pedálů a tahu řetězu, který funguje vůči setrvačným silám. Navíc je odpružení nezávislé na brzdě. To vše přispívá ke skvělé ovladatelnosti kola, přenosu síly šlapání a odezvě pružení

Doplní ti šťávu
 

Jednoduchý LED panel na horní trubce rámu Vás informuje nejen o tom, jakou máte aktuálně zvolenou přípomoc a jak je nabitá baterie kola, ale pokud Vám dojde energie například v mobilním telefonu, tak je možné LED panel lehce nadzvednout a pod ním se schovává USB nabíjecí port.

BOSCH - svižnější a dravější !

Performance Line CX je výkonný a dynamický elektromotor pro intuitivní ovládání a jedinečný dojem z jízdy. Drží s vámi krok až na hranici možností – pro ještě větší radost z jízdy v technicky náročném terénu. V Chytrém Systému Bosch CX je pohonná jednotka zcela propojena s ostatními komponenty vašeho eBiku.

PowerMore a ještě dál !

Elektrokola Pivot mají přípravu pro dokoupení extenderu, který se nazývá POWERMORE a jedná se o další kapacitu 250Wh. Tato baterie je myšlena jako powerbanka, která se umísťuje na přípravu pro košík na lahev. Systém POWERMORE je určen pouze pro elektrokola s motory BOSCH Performance line CX Smart system.

Lehčí než si myslíte!
 

Váha elektrokola modelu Shuttle AM je velmi důležitá a při jízdě hraje důležitou roli a to v ovladatelnosti a trakci jízdy. Samotný jezdec nemá problém si s kolem na trailu pohrát jak potřebuje. Elektrokola startují s váhou od 21,7kg a to včetně baterie!

Flip-Chip... abrakadabra
 

Flip chip - Systém flip chip umožňuje rychle upravit geometrii horského kola tak, aby geometrie lépe vyhovovala preferovanému typu terénu nebo stylu jízdy. Od věci není upozornění na tradiční "pivoťácké" Flip-chipy, usazené tradičně na pozici nejvyššího čepu horního ramene, které nabízí dle zvyklostí dvě různé sestavy geometrie – HIGH a LOW. Katalog hovoří o rozdílu ve výšce středu 35 cm vs 34,5 cm a posunu úhlu hlavy v rozsahu 0,4°. Fakticky to znamená hlavový úhel 64,1° v LOW a 64,5° v HIGH

FAZUA Upgrade
 

Elektrokola Pivot ve verzi Shuttle SL, kde je k dispozici pohonná jednotka FAZUA, mají velmi chytře vymyšlený konektor pro nabíjení bez toho, aniž byste baterii museli z kola vyjmout ven, jako u jiných značek. Další obrovskou výhodou je dodatečný extender pro motory Fazua. Na místo uchycení košíku napití je nyní možné přichytit náhradní baterii o další kapacitě 210Wh, která se jednoduše propojí s externím konektorem pro nabíjení interní baterie.

Výrobní proces PIVOT

Pokud jde o snahu vytvořit perfektní kolo, my v Pivot Cycles jsme hrdí na náš praktický a detailně orientovaný přístup k montáži.

Zatímco naše kola jsou vyráběna v zámoří, kouzla se skutečně odehrávají v našem ústředí Tempe, AZ. S více než 30 zaměstnanci na plný úvazek, kteří se věnují procesu montáže, zajišťujeme, že každé kolo opouštějící naše zařízení není ničím výjimečným.

Řemeslná zručnost

Základem našeho montážního procesu je přesvědčení, že opravdové řemeslo je nenahraditelné. Navzdory pokušení zadávat montáž za účelem snížení nákladů, Pivot Cycles pevně věří v hodnotu úplné kontroly nad kvalitou našich produktů. Tím, že hlavní nápor montážního procesu provádíme ve firmě, můžeme udržovat přísné standardy kvality a zajistit, aby každý aspekt procesu dostal osobní pozornost.

Elektrická třída

Vstupte do ústředí Tempe a najdete rušné místo „ E lectric A “, kde ožívá naše působivá řada elektrokol. Tato specializovaná sekce slouží zároveň jako výrobní linka a centrum kontroly kvality pro všechna elektrokola. Každé elektrokolo prochází přísnými testy a kontrolami, aby bylo zajištěno, že splňuje přísná kritéria značky pro výkon a bezpečnost.  

Osobní dotek

Jedním z nejpozoruhodnějších aspektů našeho montážního procesu je plně vybavený sklad, ve kterém je umístěna naše výrobní linka. Tento interní přístup podporuje spolupráci mezi zaměstnanci z různých oddělení a zdůrazňuje oddanost značky týmové práci a společnou vášeň pro vše, co se týká motocyklů.  

Osobní přístup je patrný v každém kroku našeho montážního procesu. Každé kolo je pečlivě vyrobeno s důrazem na detail, což zajišťuje, že nejen bezchybně funguje, ale také odráží umění týmu, který za ním stojí. Proces začíná pečlivým výběrem a kontrolou jednotlivých komponent před montáží. Naši zkušení technici věnují velkou péči sestavování složitých dílů a zaměřují se na přesnost pro optimalizaci výkonu a dlouhé životnosti.  

Cíl

Náš důraz na domácí montáž zajišťuje nejen vynikající kola, ale také slouží k posílení místní komunity. Tím, že společnost udržuje pracovní místa ve Spojených státech, přispívá k růstu ekonomiky a zároveň podporuje sevřený tým, který je oddán úspěchu značky.  

Kontrola kvality a snaha o dokonalost

Ve společnosti Pivot je naše pověst neúnavné kvality pilířem, na kterém naše společnost stojí.

Takže přirozeně, přísný a důkladný proces kontroly kvality (QC) je povinný pro každé kolo, které opouští naši továrnu. Od laserového zarovnání až po kontrolu vad, naše kontrola kvality patří mezi nejpřísnější v celém odvětví a my se tomuto odvážnému tvrzení nevyhýbáme .  

Špičkový proces kontroly kvality

Celkově je proces kontroly kvality Pivot jedním z nejpřísnějších v celém odvětví horských kol. Využitím laserového zarovnání, kontroly vad a nepřetržitého procesu kontroly kvality zajišťujeme, že každé kolo splňuje naše vysoké standardy pro výkon a bezpečnost.  

Co to ale znamená pro jezdce? To znamená, že když si zakoupíte Pivot, můžete se spolehnout, že byl důkladně zkontrolován a testován na optimální výkon. Můžete vyrazit na stezky s jistotou, protože víte, že vaše kolo je připraveno zvládnout vše, co na něj hodíte.  

V odvětví, kde mnoho společností upřednostňuje kvantitu před kvalitou, vyčníváme jako společnost, která si cení výkonu a kvality nade vše. Závazek společnosti Pivot k dokonalosti se odráží v našem přísném procesu kontroly kvality, který nastavuje vysoký standard pro celý průmysl horských kol.

Laserové zarovnání

Když mluvíme o naší snaze o dokonalost, používáme patentovanou technologii laserového zarovnání jako kritickou součást procesu kontroly kvality. Tento proces zahrnuje naše patentovaná laserová kontrolní měřidla, abychom zajistili, že dodržíme naše přísné tolerance vyrovnání, které jsou více než dvakrát přísnější než průmyslové standardy. Naše přísně přísné normy nám umožňují používat tolerance ABEC 3, ale s otočnými ložisky ve stylu MAX, která běží hladší a vydrží déle.

Tyto technologie zajišťují, že každý rám je dokonale sladěn, což je zásadní krok pro celkový výkon kola. Nesprávně nastavený rám může vést k problémům s manipulací, stabilitou a dokonce i bezpečností .

Kosmetické kontroly

Dalším kritickým aspektem procesu kontroly kvality společnosti Pivot je naše důkladná kosmetická kontrola skvrn na laku a dalších možných kosmetických problémů. I když by mnozí mohli předpokládat, že je to jen proto, aby vám bylo zajištěno, že obdržíte čistý rám bez vad, je v tom více než to. Poskvrny, jako jsou oděrky nebo škrábance od laku, se nemusí zdát jako velký problém , ale časem mohou vést k dalším kosmetickým problémům . Z tohoto důvodu náš tým pečlivě kontroluje každý rám, zda neobsahuje známky poškození, a zajišťuje, že každé kolo je konstrukčně zdravé a připravené na trail.  

Tenčí než lidský vlas

Zní to šíleně, ale tolerance Pivota pro absolvování kontroly QC je tenčí než lidský vlas. Tato úroveň přesnosti zajišťuje, že každé kolo, které opouští naše továrny, splňuje nejvyšší standardy pro výkon a bezpečnost. Nastavením tak vysokých standardů zaručujeme, že naše kola patří mezi nejvýkonnější a konzistentní v oboru , a to je velký důvod, proč si Pivot drží svou hodnotu lépe než jiné značky.  

Nepřetržitý proces kontroly kvality

Proces kontroly kvality Pivot je kontinuální, což znamená, že neprochází pouze jednou kontrolou kontroly kvality a odhlášením. Náš proces ve skutečnosti pokračuje na každém kroku cesty kola k vašim stezkám. prochází několika kontrolami kontroly kvality a odhlašováním To znamená, že každé kolo před odesláním k vašemu prodejci . Zajištění toho, aby každý Pivot fungoval přesně podle očekávání, takže vše, o co se musíte starat, je jízda.  

PIVOT udržitelnost

Ve společnosti Pivot Cycles se snažíme být průkopníky v cyklistickém průmyslu, a to nejen pokud jde o kola a technologie, ale také v našem závazku k udržitelnosti.

Pevně ​​věříme v převzetí této odpovědnosti a učinili jsme významné kroky k začlenění udržitelných postupů do našich základních hodnot, a přestože si uvědomujeme, že je vždy co dělat, neustále pracujeme na minimalizaci našeho dopadu na životní prostředí. Pivot Cycles se neustále snaží být příkladem toho, jak mohou podniky vytvářet pozitivní dopad na naši planetu, od práce na odstranění plastových obalů až po propagaci iniciativ na kole do práce a partnerství s programy recyklace baterií pro elektrokola.

Balení bez plastů

Ve společnosti Pivot si uvědomujeme dopad, který má plastové znečištění na životní prostředí. Proto podnikáme společné kroky k odstranění plastů z našich obalů. Tvrdou prací na snižování našeho plastového odpadu jsme dosáhli významných milníků. I když si uvědomujeme, že zcela bezplastové obaly jsou vznešeným cílem, neustále pracujeme na dosažení tohoto cíle a podporujeme naše prodejce a partnery, aby přijali podobný přístup.

Komplexní recyklace plastů

Minimalizace plastového odpadu je klíčovou hodnotou v Pivot Cycles. Zavedli jsme robustní program recyklace plastů, abychom zajistili, že téměř každý kus plastu, který se dostane do našich dveří, bude recyklován. Tím, že přebíráme odpovědnost za náš plastový odpad, aktivně přispíváme ke snižování naší ekologické stopy.

Iniciativy na kole do práce

Udržitelnost začíná u nás, členů rodiny Pivotů. Proto jsme pro naše zaměstnance zavedli iniciativy na kole do práce. Povzbuzováním a podporou našich zaměstnanců při dojíždění do práce na kole aktivně kompenzujeme naši uhlíkovou stopu. Je nesmírně působivé, že naši zaměstnanci najeli na kole více než 25 000 mil do práce az práce za 2 roky od zavedení této iniciativy. To nejen snižuje emise skleníkových plynů, ale také podporuje zdravý a aktivní životní styl členů našeho týmu.

Naše mise

Ve společnosti Pivot Cycles se snažíme být příkladným modelem udržitelnosti v cyklistickém průmyslu. Naše iniciativy, od výrazného snižování množství plastů z obalů až po zavádění programů pro jízdu na kole do práce a partnerství s programy recyklace baterií pro elektrokola, demonstrují odhodlání snížit dopad na životní prostředí. S tím, jak si spotřebitelé stále více uvědomují ekologickou stopu produktů, které si vybírají, společnosti jako ta naše připravují půdu pro udržitelnější budoucnost.


Líbil se vám tento příspěvek? Pošlete ho dál…


Porovnání produktů zavřít

Zboží bylo přidáno do porovnání produktů.

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.